Konfidencialitātes politika

Šī vietne pieder uzņēmumam „Shire”. Šī tiešsaistes konfidencialitātes politika ir izstrādāta, lai iepazīstinātu jūs ar kārtību, kādā mēs vācam, izmantojam un izpaužam informāciju, kuru jūs varat sniegt, izmantojot šo vietni, vai kuru mēs iegūstam, jums izmantojot šo vietni. Pirms šīs vietnes lietošanas vai informācijas iesniegšanas tajā, lūdzu, izlasiet visu tiešsaistes konfidencialitātes politiku. Uz šīs vietnes lietošanu un apskati attiecas noteikumi [lietošanas noteikumi]. Lai apskatītu šos lietošanas noteikumus, lūdzu, noklikšķiniet šeit.

Jūsu piekrišana

Lietojot šo vietni, jūs apliecināt savu piekrišanu tam, kā mēs vācam, izmantojam un izpaužam informāciju, kuru jūs varat sniegt, izmantojot šo vietni, vai kuru mēs iegūstam, jums izmantojot šo vietni. Ja jūs nepiekrītat šai politikai, lūdzu, nelietojiet šo vietni. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā ar iepriekšēju brīdinājumu vai bez tā pēc saviem ieskatiem un ja tas atļauts saskaņā ar likumu grozīt, pārveidot, papildināt vai dzēst šīs vietnes darbības politikas daļas. Lūdzu, periodiski pārliecinieties, vai šajā lapā nav grozījumu. Turpinot lietot mūsu vietnes pēc grozījumu ieviešanas šajos noteikumos, jūs apliecināt piekrišanu šiem grozījumiem.

Par bērniem

Šajā vietnē apzināti netiek vākta informācija no bērniem. Mēs iesakām vecākiem aprunāties ar saviem bērniem un uzraudzīt viņu darbības internetā un informāciju, ko viņi izpauž tīmekļa vietnēs. Taču atsevišķas ārstēšanas metodes ir domātas bērniem, un, lai gan šī vietne nav paredzēta nepilngadīgo lietošanai, jums var būt iespēja sniegt personisko informāciju par bērnu. Šāda informācija netiks izmantota nekādiem citiem mērķiem, izņemot vienīgi pieprasīto pakalpojumu nodrošināšanu.

Par šo vietni

Cenšoties sniegt jums visjaunāko un visprecīzāko informāciju, mēs vietnes satura pilnveidošanā izmantojam dažādus specializētus avotus un pētījumus. Tādējādi rakstos ir iespējamas nelielas statistikas un/vai procentuālās atšķirības, jo dažādi avoti var atšķirīgi aplūkot datus.

Kādu informāciju mēs vācam, un kā mēs to darām

Jūs varat apmeklēt mūsu vietni un apskatīt lielāko daļu satura anonīmi, tomēr mēs varam iegūt informāciju no jums.
Informācija, ko mēs vācam savā vietnē, ir iedalāma trīs grupās: 1) jūsu iesniegtā personiski identificējamā informācija; 2) informācija, kas tiek apkopota, jums pārvietojoties pa vietni; 3) publiski vai komerciāli pieejamā informācija.

Personiski identificējamās informācijas vākšana

Tāpat kā daudzās tīmekļa vietnēs, arī šajā vietnē tiek vākta informāciju no apmeklētājiem gan uzdodot konkrētus jautājumus (piemēram, reģistrējoties), gan ļaujot jums tieši sazināties ar mums pa epastu. Daļa jūsu sniegto ziņu var būt personiski identificējamā informācija (tas ir, informācija, kuru iespējams identificēt vienīgi ar jums, piemēram, pilns vārds, adrese, epasta adrese, tālruņa numurs un tamlīdzīgi). Dažās šīs vietnes sadaļās jums var prasīt sniegt ārstēšanas un/vai demogrāfisko informāciju, lai jūs varētu izmantot specializētās funkcijas (piemēram, pieteikumu diagnostikai utt.). Katrā informācijas vākšanas vietā jūs tiksit instruēts, kāda informācija ir jāsniedz obligāti un kura ir papildu informācija.

Interneta sociālā vide. Parasti ar tiešsaistes sociālo vidi saprot interaktīvos rīkus, kas jums dod iespēju sadarboties un koplietot informāciju ar citiem. Interneta sociālās vides resursi ietver, bet neaprobežojas ar sociālajiem tīkliem, forumiem, ziņojumu dēļiem, emuāriem, vikivietnēm un nodošanas funkcijām, lai dalītos ar draugu vai kolēģi ar tīmekļa vietnes saturu un rīkiem. „Shire” var vākt jūsu personisko informāciju, lai jums būtu iespēja izmantot tiešsaistes sociālās vides resursus, kurus mēs reizēm varam jums piedāvāt. „Shire” var dot jums arī iespēju izmantot šos sociālās vides resursus, lai jūs izvietotu personisko informāciju vai dalītos tajā ar citiem. Izmantojot sociālās vides resursus, rūpīgi apsveriet, ar kādu informāciju par sevi jūs izvēlaties dalīties ar citiem. „Shire” sniedz papildu paziņojumus un izvēles saistībā ar to, kā personiskā informācija tiek vākta, izmantota un izpausta mūsu tīmekļa vietnēs un citos tiešsaistes resursos, kas piedāvā sociālo vidi.

Mobilā datošana. Papildus iepriekš aprakstītajiem „Shire” tīmekļa vietņu izmantošanas veidiem dažas „Shire” tīmekļa vietnes un tiešsaistes resursi ir īpaši izstrādāti, lai būtu saderīgi un lietojami mobilajās ierīcēs. „Shire” tīmekļa vietņu mobilās versijas var prasīt, lai jūs piesakāties ar šīs tīmekļa vietnes lietotāja kontu. Informācija par to, ka jūs lietojat šīs tīmekļa vietnes mobilo versiju tiks saistīta ar jūsu lietotāja kontu. Turklāt dažas mūsu tīmekļa vietnes un tiešsaistes resursi var dot jums iespēju lejupielādēt lietojumprogrammu, sīkrīku vai citu rīku, ko jūs varat lietot savā mobilajā vai citā datošanas ierīcē. Daži no šiem rīkiem var saglabāt informāciju jūsu mobilajā vai citā ierīcē. Šie rīki var nosūtīt „Shire” personisko informāciju, lai dotu jums iespēju piekļūt savam lietotāja kontam un lai „Shire” būtu iespēja sekot šo rīku lietošanai. Daži no šiem rīkiem var dot jums iespēju sūtīt e-pasta vēstules un citu informāciju no šī rīka. „Shire” var izmantot personisko vai neidentificējamo informāciju, kas nosūtīta „Shire”, lai pilnveidotu šos rīkus, izstrādātu jaunus rīkus, uzlabotu kvalitāti un citādi, kā norādīts šajā politikā vai citos „Shire” paziņojumos.

Citas informācijas vākšana

Jums virzoties pa tīmekļa vietni, pasīvi var tikt savākta noteikta informācija (tas ir, vākta, jums aktīvi to nesniedzot), izmantojot dažādas tehnoloģijas un līdzekļus, piemēram, navigācijas datu vākšanu.
Šī vietne var izmantot interneta protokola (IP) adreses. IP adrese ir numurs, ko jūsu datoram ir piešķīris jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, lai jūs varētu piekļūt internetam. Mēs izmantojam jūsu IP adresi, lai diagnosticētu mūsu servera problēmas, sniegtu pārskatu par apkopoto nepersoniski identificējamo informāciju, noteiktu visātrāko maršrutu līdz jūsu datoram savienojumā ar mūsu vietni, kā arī administrētu un pilnveidotu šo vietni. Izmantojot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, mēs vācam informāciju arī par to, kā jūs lietojat mūsu vietni.
Sīkdatne ir informācijas bits, ko tīmekļa vietne nosūta uz jūsu datoru un kas palīdz šai vietnei atcerēties informāciju par jums un jūsu izvēlēm, kā arī pazīt jūs, kad apmeklējat šo vietni atkārtoti. Sīkdatnes nepasaka mums jūsu e-pasta adresi vai citu personiski identificējamo informāciju, taču mēs varam apvienot šo informāciju ar citām ziņām, kas iegūtas no vai par jums, lai palīdzētu pielāgot saturu.
Tīmekļa bāksignāls (pazīstams arī kā interneta cilne, viena pikseļa GIF vai PNG, tīrā GIF vai PNG, neredzamā GIF vai PNG un 1:1 GIF vai PNG datne) ir mazāks par sīkdatni un pasaka tīmekļa vietnes serverim, piemēram, IP adresi un ar apmeklētāja datoru saistītā pārlūka veidu. Šī vietne var dažkārt izmantot tīmekļa bāksignālus.
Navigācijas dati (žurnāldatnes, servera žurnāli un klikšķstraumes dati) tiek izmantoti sistēmas pārvaldībā, vietnes satura pilnveidošanai, tirgus izpētes nolūkos un informācijas apmaiņai ar apmeklētājiem. Šī vietne var dažkārt izmantot navigācijas datus.

Publiski vai komerciāli pieejamās informācijas vākšana

Publiski vai komerciāli pieejamā informācija ir ziņas, ko persona padara vai atļauj padarīt pieejamu sabiedrībai vai kas ir likumīgi pieejama, izmantojot neatkarīga saraksta starpnieku vai citu trešo personu, un/vai ir likumīgi iegūta vai tai var piekļūt no citiem avotiem, tostarp publiski pieejamiem valdības dokumentiem un žurnālistu ziņām, vai informācija, kuras pieejamību nosaka likums. Mēs varam vākt publiski pieejamo informāciju vai iegādāties komerciāli pieejamo informāciju par jums no trešajām personām.

Informācijas lietošana un izpaušana

Ja nav norādīts citādi, mēs varam izmantot jūsu informāciju savas vietnes satura pilnveidošanai, šīs vietnes pielāgošanai jūsu vēlmēm, informācijas apmaiņai ar jums (ja esat to pieprasījis), saviem mārketinga un pētniecības mērķiem, lai atbildētu uz piekļuves pieprasījumiem vai citādi aizsargātu „Shire” juridiskās un uzņēmējdarbības intereses un tiesības, kā arī citiem nolūkiem, kas ir izklāstīti šajā tiešsaistes konfidencialitātes politikā. Ja jūs šajā vietnē sniedzat personiski identificējamo informāciju, mēs varam apvienot šādu informāciju ar citu aktīvi vai pasīvi savākto informāciju. Mēs varam izpaust jūsu personiski identificējamo informāciju savām filiālēm visā pasaulē, kas piekrīt ar to rīkoties saskaņā ar šo tiešsaistes konfidencialitātes politiku. Turklāt mēs varam izpaust jūsu personiski identificējamo informāciju trešajām personām valstīs ārpus tās, kurā dzīvojat, un kurās var būt no jūsu valsts atšķirīgi likumi un noteikumi, taču vienīgi: i) darbuzņēmējiem, kurus izmantojam savas uzņēmējdarbības atbalstam (piemēram, pakalpojumu saistību izpildes, tehniskā atbalsta, piegādes un tirgus izpētes pakalpojumu sniedzējiem, kā arī finanšu iestādēm), šajā gadījumā pieprasot, lai šī trešā persona piekrīt ar to rīkoties saskaņā ar šo tiešsaistes konfidencialitātes politiku; vai ii) kad to pieprasa piemērojamie tiesību akti, tiesas rīkojumi vai valdības noteikumi; vai iii) lai citādi aizsargātu „Shire” juridiskās un uzņēmējdarbības intereses.

Personiskās informācijas uzglabāšanas ilgums

Personiskā informācija tiks uzglabāta tik ilgi, kamēr tā ir nepieciešama „Shire” likumīgās uzņēmējdarbības veikšanai vai tiem mērķiem, kādiem tā ir savākta, vai līdz persona, kuras dati ir iesaistīti, pieprasa, lai mēs dzēšam šo informāciju (ja vien tās saglabāšanu nenosaka likums).

Piekļuve un labošana

Lai jūsu personiski identificējamā informācija pastāvīgi būtu precīza, aktuāla un pilnīga, lūdzu, sazinieties ar mums, kā norādīts turpmāk. Mēs veiksim pamatotus pasākumus, lai atjauninātu, labotu vai dzēstu mūsu rīcībā esošo personiski identificējamo informāciju, kas iepriekš iesniegta, izmantojot šo vietni, vai ko mēs esam ieguvuši no citiem avotiem.

Drošība

Mēs veicam komerciāli pamatotus pasākumus, lai aizsargātu jūsu personiski identificējamo informāciju, kad jūs nosūtāt savu informāciju no sava datora uz mūsu vietni, un lai to aizsargātu no zuduma, ļaunprātīgas izmantošanas, nesankcionētas piekļuves, izpaušanas, sagrozīšanas vai iznīcināšanas. Jums jāņem vērā, ka datu pārraide internetā nekad nav 100% droša vai nekļūdīga. Piemēram, e-pasta vēstule, kas nosūtīta uz šo vietni vai no tās, var nebūt droša, tāpēc jums ir jāievēro īpaša piesardzība, pieņemot lēmumu, kādu informāciju jūs sūtāt mums pa e-pastu. Turklāt, šajā vietnē lietojot paroles, identifikācijas numurus vai citas īpašas piekļuves iespējas, jūsu pienākums ir tās aizsargāt.

Brīdināšanas kārtība

Notiekot negadījumam vai drošības pārkāpumam, kura rezultātā nepiederoša trešā persona ir piekļuvusi jūsu personiski identificējamajai informācijai, nozaudējusi vai nozagusi to, „Shire” veiks komerciāli pamatotus pasākumus, lai: i) brīdinātu jūs likuma noteiktajā kārtībā un ii) izmantojot jūsu mums sniegto kontaktinformāciju vai ar jebkādiem citiem pamatotiem līdzekļiem noteiktu personiski identificējamo informāciju, kurai veikta piekļuve vai kura ir izpausta.

Saites uz citām tīmekļa vietnēm

Šī vietne var saturēt saites vai atsauces uz citām tīmekļa vietnēm. Lūdzu, ņemiet vērā, ka „Shire” nekontrolē citas tīmekļa vietnes un šī tiešsaistes konfidencialitātes politika uz tām neattiecas. Mēs iesakām iepazīties ar katras jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes konfidencialitātes politiku. Mēs neesam atbildīgi un neatbalstām šo citu tīmekļa vietņu saturu. Ja uzticaties informācijai, kas iegūta no jebkuras šādas tīmekļa vietnes, tā ir jūsu personiskā atbildība.

Sazināšanās ar mums un atbildība

Ja jums ir jautājumi, komentāri vai šaubas par šo tiešsaistes konfidencialitātes politiku vai šajā vietnē piekopto informācijas izmantošanas praksi, vai jūs vēlaties, lai jūsu informācija tiktu dzēsta no mūsu datnēm, lūdzu, sazinieties ar mums!

Shire
Äyritie 8 A
FI-01510 Vantaa
Finland
tel. +358 9 6851 203
fax +358 9 6851 200

Jaunākie grozījumi ieviesti: 04.02.2013